Nový trend pre vyťažených – gurmánska rezerva na doma

Predstavte si podnik: prídete, vyberiete si menu a zložíte si ho zo stovky predpripravených, očistených, nakrájaných na kolieska, kocky, rezance, plátky… a neviem čo ešte surovín, zabalíte, zaplatíte a odchádzate domov. Skutočnosť? Áno, jeden z trendov…

AKO TO FUNGUJE…

Priestor podniku je zvyčajne rozdelený podľa aktuálnej ponuky/menu – v každej area jedno menu. Jednoducho hotové jedlo – len neuvarené a rosypané na každú jednu surovinu. Zabalené predpripravené suroviny doma šupnete do chladničky a môžete tak mať v zálohe napr. 12 druhov jedál pre 4 – 6 osôb. Všetky suroviny sú potom dokončené doma, akoby ste ich varili doma od piky. Takže žiadne čistenie, krájanie a pod. Spoločnosť vám na zabalenie ponúkne potravinové vrecúška alebo rovno máte v cene aj hrniec či wok panvicu. 

Je to jeden z ďaľších trendov stravovania súčasnej doby. Šité ako na mieru pre vyťažených pracovníkov zostávajúcich v podstate celý týždeň do večera v práci. Nemajú čas na niekoľko hodinové nakupovanie potravín a služba, ktorá si za uvedené množstvo vypýta v USA samozrejme pár dolárov naviac, je naozaj populárna.

A myšlienka nie je len všetko tak pri varení zjednodušiť, ale ako hovorí jedna z predstaviteliek spoločnosti: “Vrátiť tak rodinu za stôl, aby boli spolu a možno tak netrávili čas rozpŕchnutí niekde po mestských fast foodoch.”

Sortiment je naozaj široký – nájdete tu takmer všetko – vrátane exotických surovín. A navyše tak sortiment zabezpečí obnovu domácej kuchyne. Zákazníci tak skúšajú nové a nové variácie a domáca strava sa stáva zaujímavou aj pre deti.

MOTIVÁCIA VARIŤ?

Jedným z ďaľších benefitov je aj motivácia variť. Mnohí proste nevaria len kvôli tomu, že sa im nechce čistiť zelenina, porcovať mäso či pitvať rybu. Takto majú “čistú robotu”.

Reklamy

One thought on “Nový trend pre vyťažených – gurmánska rezerva na doma

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s